Cursus: Sociale vaardigheden: gesprekken voeren

Sociaal contact
Beter in je vel

Wil je makkelijker contact maken met anderen? En beter worden in het voeren van een gesprek? In deze cursus oefen je hoe je dat doet.

Wachtlijst

Meld je aan

Voor wie is deze cursus?

De cursus is voor iedereen die gemakkelijker contact wil leggen en meer vertrouwen wil krijgen in gesprekken. Na afloop stap je makkelijker op anderen af en kost het minder moeite om iets met anderen te bespreken. Oud-deelnemers vertellen dat hun contact met anderen merkbaar is verbeterd.

Wat gaan we doen?

De cursus bestaat uit drie bijeenkomsten van tweeënhalf uur. We oefenen met:

  • een praatje maken

  • goed luisteren naar een ander

  • je mening geven

  • een verzoek uiten

Wil je meer informatie over deze cursus?

Neem dan contact op met Sylvia Woldijk. Zij is een van de trainers van de workshop. Bel: 06 22 37 67 07 of mail groepen@u-centraal.nl.

Ervaringen van deelnemers

Veel Utrechters volgden al een cursus bij U Centraal. In dit filmpje laten we vier oud-deelnemers aan het woord. Waarom besloten zij bij ons een cursus te volgen? En is hun leven hierdoor veranderd?

Veelgestelde vragen

In de cursus ‘Sociale vaardigheden: gesprekken voeren’ van U Centraal oefen je met luisteren, je mening geven en het voeren van alledaagse gesprekken.

Meld je aan

Door je aan te melden weten de organisatoren van deze bijeenkomst dat je graag mee doet. Zo kunnen we jou het beste helpen.



Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en de Google Privacy Policy en Servicevoorwaarden zijn van toepassing.